| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |

Meel- en graanproducten
Salima Semoule Moyen 900g
| Merk | SALIMA |
|---|---|
| Artikel nr. | 1839 |
| Stuks per eenheid | 10×300g |
| Gewicht | 300g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN nr eenheid | 8718403506198 |


