| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |

Meel- en graanproducten
Salima Semoule Smida Fijn 900g
| Merk | SALIMA |
|---|---|
| Artikel nr. | 2684 |
| Stuks per eenheid | 10×900g |
| Gewicht | 900g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN nr eenheid | 8718403503432 |
