| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Meel- en graanproducten
Salima Couscous Parel Naturel 300g
| Merk | CAMPIONI |
|---|---|
| Artikel nr. | 1313 |
| Stuks per eenheid | 8×500g |
| Gewicht | 500g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN nr eenheid | 98005900130913 |


