| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Diepvries
The Nile Molokhia Bladeren 400g
| Merk | MIXFOOD |
|---|---|
| Artikel nr. | 0220 |
| Gewicht | 22,68 kg |
| Stuks per eenheid | 1×22,68 kg |
| Verpakking | KARTON |
| EAN-code | 25000535 |


