| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Diepvries, Peulvruchten
The Nile Bamya Okra no.1 400g
| Merk | THE NILE |
|---|---|
| Artikel nr. | 2992 |
| Stuks per eenheid | 20×400g |
| Gewicht | 400g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN code | 25000719 |


