| Weight | 0.125 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli, Stuks |
Kruiden
Salima Anijs 125g
| Merk | SALIMA |
|---|---|
| Artikel nr. | 2108 |
| Stuks per eenheid | 9×10g |
| Gewicht | 10g |
| Verpakking | PLASTIK |
| EAN code | 835068861416 |



