| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Kruiden
Salima Pennyroyal Mint 40g
| Merk | SALIMA |
|---|---|
| Artikel nr. | 2714 |
| Stuks per eenheid | 9×150g |
| Gewicht | 150g |
| Verpakking | PLASTIK |
| EAN code | 25002270 |



