| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Pasta
Ankara Makarna Kelebek 500g
| Merk | ASSAL |
|---|---|
| Artikel nr. | 1884 |
| Stuks per eenheid | 8×2000g |
| Gewicht | 2000g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN code | 5410350202002 |



