| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |

Pasta
Campioni no. 82 Pasta 1000g
| Merk | DURU |
|---|---|
| Artikel nr. | 1871 |
| Stuks per eenheid | 12×1000g |
| Gewicht | 1000g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN nr eenheid | 8691440501008 |

