| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Meel- en graanproducten
Dari Couscous Fijn 500g
| Merk | CHTOURA GARDEN |
|---|---|
| Artikel nr. | 1969 |
| Gewicht | 400g |
| Stuks per eenheid | 24x400g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN-code | 5285001400126 |

