| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Meel- en graanproducten
Dari Sakssou Al Belboula 1000g
| Merk | ZAKIA |
|---|---|
| Artikel nr. | 0925 |
| Stuks per eenheid | 1×5000g |
| Gewicht | 5000g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN nr eenheid | 3038359001185 |


