| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli, Stuks |
Kruiden
Salima Anis Starry 60g
| Merk | SALIMA |
|---|---|
| Artikel nr. | 2109 |
| Stuks per eenheid | 9×170g |
| Gewicht | 170g |
| Verpakking | PLASTIK |
| EAN code | 8435568951327 |


