| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Noten, zaden en pitten, Zuidvruchten
Studentenhaver Noten Mix 5000g
| Merk | LONGUESSERRE |
|---|---|
| Artikel nr. | 1948 |
| Stuks per eenheid | 20×500g |
| Gewicht | 500g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN code | 3297680211025 |


