| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Kruiden
Podravka Vegeta Groente Kruidenmix 1000g
| Merk | MIXFOOD |
|---|---|
| Artikel nr. | 2251 |
| Gewicht | 25.000g |
| Stuks per eenheid | 1×25.000g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN-code | n.v.t. |


