| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Meel- en graanproducten
Zakia Couscous Fijn 1000g
| Merk | SARA |
|---|---|
| Artikel nr. | 2861 |
| Gewicht | 500g |
| Stuks per eenheid | 12x500g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN code | 6191576300381 |



