| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Meel- en graanproducten
Normandie Rouen Semoule Smida Fijn 5000g
| Merk | NORMANIE ROUEN |
|---|---|
| Artikel nr. | 0245 |
| Stuks per eenheid | 1×5000g |
| Gewicht | 5000g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN nr eenheid | 3660861400134 |



