| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Meel- en graanproducten
Tipiak Couscous Express 500g
| Merk | TIPIAK |
|---|---|
| Artikel nr. | 1909 |
| Stuks per eenheid | 12×350g |
| Gewicht | 350g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN nr eenheid | 3600900005487 |



