| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Meel- en graanproducten
Dari Couscous Moyen 1000g
| Merk | DARI |
|---|---|
| Artikel nr. | 0020 |
| Stuks per eenheid | 12×1000g |
| Gewicht | 1000g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN nr eenheid | 6111094000228 |


