| Weight | 12.5 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Meel- en graanproducten, Noten, zaden en pitten
Witte Amandelen Poeder 12.500g
| Merk | AL BARAKAH DATES |
|---|---|
| Artikel nr. | 2403 |
| Stuks per eenheid | 16×500g |
| Gewicht | 500g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN code | 6297000361420 |


