| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Pasta
Tosca Vermicelli 1000g
| Merk | TIANTAN |
|---|---|
| Artikel nr. | 1259 |
| Stuks per eenheid | 250×100g |
| Gewicht | 100g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN nr eenheid | 6900350006049 |
