| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli, Stuks |
Pasta
Tiantan Chinese Vermicelli 500g
| Merk | ANGELO |
|---|---|
| Artikel nr. | 2948 |
| Stuks per eenheid | 10×1000g |
| Gewicht | 1000g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN nr eenheid | 010303835820653 |
