| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Diepvries, Peulvruchten
The Nile Bamya Okra Zero 400g
| Merk | THE NILE |
|---|---|
| Artikel nr. | 0614 |
| Stuks per eenheid | 20×400g |
| Gewicht | 400g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN code | 6225000050655 |



