| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli, Stuks |
Thee en koffie
Tawabil Verveine 50g
| Merk | EFEPASA |
|---|---|
| Artikel nr. | 0789 |
| Stuks per eenheid | 18x500g |
| Gewicht | 500g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN code | 4017979061020 |

