| Weight | 0.29 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Sauzen en purees
Sebahat Tahin 290g
| Naam | Sebahat Tahina Sesam Pasta in Glas 550g |
|---|---|
| Artikel nr. | 1036 |
| Stuks per eenheid | 12×550g |
| Verpakking | Karton |
| Inhoud | 550g |
| Merk | SEBAHAT |
| EAN nr eenheid | 5411944364502 |
