| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |

Kruiden
Salima Peterselie 40g
| Merk | SALIMA |
|---|---|
| Artikel nr. | 0103 |
| Stuks per eenheid | 9×190g |
| Gewicht | 190g |
| Verpakking | PLASTIK |
| EAN code | 8435068851271 |

