| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Kruiden
Salima Kurkuma 100g
| Merk | SALIMA |
|---|---|
| Artikel nr. | 2716 |
| Stuks per eenheid | 9×250g |
| Gewicht | 250g |
| Verpakking | PLASTIK |
| EAN code | 8435077888893 |



