| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Kruiden
Salima Kruidnagel 60g
| Merk | MIXFOOD |
|---|---|
| Artikel nr. | 2446 |
| Stuks per eenheid | 24×0,25g |
| Gewicht | 0,25g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN code | 8425842060616 |



