| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Kruiden
Salima Cetric Acid 250g
| Merk | SALIMA |
|---|---|
| Artikel nr. | 0933 |
| Stuks per eenheid | 10×25g |
| Gewicht | 25g |
| Verpakking | PLASTIK |
| EAN code | 8335068862263 |



