| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli, Stuks |
Conserven, Vleeswaren
Pescamar Tonijn Zonnebloemolie 3×80g
| Merk | PESCAMAR |
|---|---|
| Artikel nr. | 1321 |
| Stuks per eenheid | 32×3×80g |
| Gewicht | 80g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN code | 011841059902311 |

