| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Sauzen en purees
Oncu Paprika Pasta Mild 700g
| Naam | Harissa Maroc Pikant in Glas 370g |
|---|---|
| Artikel nr. | 0016 |
| Stuks per eenheid | 12×370g |
| Verpakking | Karton |
| Gewicht | 370g |
| Merk | BLED |
| EAN nr eenheid | 6111038000031 |

