| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli, Stuks |
Conserven, Zuivelproducten
Nestle Gesuikerd Melk 170g
| Merk | AL KHAIR |
|---|---|
| Artikel nr. | 2890 |
| Stuks per eenheid | 8×2250g |
| Gewicht | 2250g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN code | 6217000112037 |


