| Weight | 0.54 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Conserven, Peulvruchten
Macarido Witte Bonen Jumbo in Glas 540g
| Merk | LORENA |
|---|---|
| Artikel nr. | 1645 |
| Stuks per eenheid | 24x400g |
| Gewicht | 400g |
| Verpakking | PLASTIK |
| EAN code | 8003635001017 |



