| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Diepvries, Vleeswaren
Inktvis Tube Rauw U10 1000g
| Merk | GREENS |
|---|---|
| Artikel nr. | 0252 |
| Stuks per eenheid | 10×1000g |
| Gewicht | 1000g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN code | 5413408021174 |


