| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Ramadan, Soepen en bouillons
Ideal Soep Chorba 110g
| Merk | SALIMA |
|---|---|
| Artikel nr. | 0110 |
| Stuks per eenheid | 9x150g |
| Gewicht | 150g |
| Verpakking | PLASTIK |
| EAN code | 8435068851141 |



