| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Diepvries, Peulvruchten
Greens Mexicomix 2500g
| Merk | SALIMA |
|---|---|
| Artikel nr. | 0719 |
| Stuks per eenheid | 9×190g |
| Gewicht | 190g |
| Verpakking | PLASTIK |
| EAN code | 8435068851257 |



