| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Diepvries, Peulvruchten
Greens Erwten Middelfijn 1000g
| Merk | SALIMA |
|---|---|
| Artikel nr. | 2779 |
| Stuks per eenheid | 9×125g |
| Gewicht | 125g |
| Verpakking | PLASTIK |
| EAN code | 8485068884521 |



