| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli, Stuks |
Thee en koffie
Do Ghazal Pure Ceylon Thee Zakjes 200g
| Merk | PESCAMAR |
|---|---|
| Artikel nr. | 0031 |
| Stuks per eenheid | 100x80g |
| Gewicht | 80g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN code | 8410599024073 |
