| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli, Stuks |
Thee en koffie
Do Ghazal Pure Ceylon Thee 500g
| Merk | DO GHAZAL |
|---|---|
| Artikel nr. | 1891 |
| Stuks per eenheid | 24×200g |
| Gewicht | 200g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN code | 5014176001117 |
