| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Banket
Deemah Dadel Koekjes 450g
| Merk | DULCES GAMITO |
|---|---|
| Artikel nr. | 2705 |
| Stuks per eenheid | 8×500g |
| Gewicht | 700g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN code | 8410886111189 |



