| Weight | 0.37 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Conserven
Chtoura Egg-plant Dip 370g
| Merk | MIXFOOD |
|---|---|
| Artikel nr. | 0326 |
| Gewicht | 400g |
| Stuks per eenheid | 20×400g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN-code | 25001709 |



