| Weight | 0.37 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Conserven
Chtoura Egg-plant Dip 370g
| Merk | GREENS |
|---|---|
| Artikel nr. | 2989 |
| Gewicht | 1000g |
| Stuks per eenheid | 10×1000g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN-code | 010541340802313 |



