| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Noten, zaden en pitten
Casa Mayor Geroosterd en Gezouten Pompoenpitten 400g
| Merk | DÉLICIO |
|---|---|
| Artikel nr. | 2081 |
| Gewicht | 103g |
| Stuks per eenheid | 12×103g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN-code | 6111180005502 |



