| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Diepvries, Vleeswaren
Black Tiger Garnalen Gepeld 16-20 1000g
| Merk | SALIMA |
|---|---|
| Artikel nr. | 0117 |
| Stuks per eenheid | 9×190g |
| Gewicht | 190g |
| Verpakking | PLASTIK |
| EAN code | 8435068851325 |


