| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Pasta
Ankara Makarna Penne 500g
| Merk | DARI |
|---|---|
| Artikel nr. | 0020 |
| Stuks per eenheid | 12×1000g |
| Gewicht | 1000g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN nr eenheid | 6111094000228 |

