| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Pasta
Ankara Makarna Midye 500g
| Merk | ASBAL |
|---|---|
| Artikel nr. | 0136 |
| Stuks per eenheid | 12×486g |
| Gewicht | 486g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN code | 4260161972370 |

