| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Pasta
Ankara Makarna Fiyonk 500g
| Merk | ANKARA |
|---|---|
| Artikel nr. | 0963 |
| Stuks per eenheid | 20×500g |
| Gewicht | 500g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN nr eenheid | 8690576029813 |
