| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Pasta
Ankara Makarna Bamya 500g
| Merk | BURAM |
|---|---|
| Artikel nr. | 1827 |
| Stuks per eenheid | 18×250g |
| Gewicht | 250g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN code | 4260157570917 |


