| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Pasta
Ankara Ince Uzun Macaroni 500g
| Merk | EFEPASA |
|---|---|
| Artikel nr. | 0762 |
| Stuks per eenheid | 12×200g |
| Gewicht | 200g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN code | 4017979046010 |

