| Weight | 0.83 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Conserven, Sauzen en purees
Akfa Tomatenpuree Blik 830g
| Merk | AKFA |
|---|---|
| Artikel nr. | 1080 |
| Stuks per eenheid | 6×5000g |
| Gewicht | 5000g |
| Verpakking | Karton |
| EAN nr eenheid | 08690593030038 |

