| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli, Stuks |
Thee en koffie
Ahmad Engelse no. 1 Thee Zakjes 200g
| Merk | AL-RAII |
|---|---|
| Artikel nr. | 0339 |
| Stuks per eenheid | 12x800g |
| Gewicht | 800g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN code | 8711135571427 |

